Oferta pracy pełnowymiarowej TŁUMACZ-WERYFIKATOR EN/DE lub EN/FR

Размещено: Aug 07, 2017 05:54 Истекает: Sep 07, 2017 03:00
Описание
Biuro Tłumaczeń INTERTEXT
poszukuje kandydatów na stanowisko:

TŁUMACZ-WERYFIKATOR
język angielski i niemiecki /angielski i francuski

Wymagania:
- biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego lub angielskiego i francuskiego,
- dyplom ukończenia studiów w zakresie lingwistyki stosowanej bądź filologii,
- min. roczne doświadczenie,
- doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
- sumienność i spostrzegawczość,
- mile widziana znajomość narzędzi CAT.
Specjalizacja w zakresie tłumaczeń prawniczych i finansowych będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:
- weryfikacja tłumaczeń wykonanych przez tłumaczy zewnętrznych,
- wykonywanie tłumaczeń na potrzeby biura,
- tworzenie zasobów terminologicznych i tłumaczeniowych.

Oferujemy:
- pracę w pełnym wymiarze godzin w renomowanym biurze tłumaczeń w centrum Warszawy,
- możliwość ciągłego poszerzenia wiedzy i doskonalenia warsztatu tłumacza,
- pracę w doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: [HIDDEN]

W temacie wiadomości prosimy wpisać „Tłumacz-weryfikator”.

OFERTA DOTYCZY TYLKO PRACY PEŁNOWYMIAROWEJ NA MIEJSCU W NASZYM BIURZE W WARSZAWIE.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

You are here

Mobile Analytics