Tłumacz(ka) PL-EN i EN-PL

Размещено: Sep 29, 2017 06:23 Истекает: Oct 27, 2017 01:00
Описание
Jesteśmy dwuosobowym zespołem tłumaczy. W związku z rosnącą liczbą zleceń poszukujemy tłumacza/korektora języka angielskiego do regularnej współpracy.

Zadania:
Tłumaczenia pisemne PL->EN oraz EN->PL
Korekta językowa i merytoryczna tłumaczeń

Tematyka:
Tłumaczenia tekstów z zakresu rynku nieruchomości, prawa, finansów, marketingu

Cechy idealnego współpracownika:
Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego (near native) Ukończone studia filologiczne.
Umiejętność wykonywania tłumaczeń na PL oraz EN
Sprawna obsługa pakietu MS Office
Terminowość
Skrupulatność i dociekliwość
Dyspozycyjność
Doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń z zakresu rynku nieruchomości, prawa, bankowości, marketingu

Co oferujemy:
Możliwość współpracy na umowę o dzieło lub w ramach działalności gospodarczej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z podaniem oczekiwanej stawki za stronę tłumaczenia (1600 znaków ze spacjami) z adnotacją: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie współpracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.”

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

You are here