Tłumacz pisemny j. angielskiego z orzeczeniem o niepełnosprawności

Размещено: Nov 06, 2017 12:07 Истекает: Dec 31, 2017 02:00
Описание
Zakres obowiązków:
tłumaczenie pisemne w kombinacji z językiem angielskim dokumentów dla instytucji państwowych (typ dokumentów: międzynarodowe umowy, protokoły, sprawozdania, przepisy, normy prawne oraz materiały związane z członkostwem Polski w Unii Europejskiej.
Preferowane doświadczenie zawodowe:
• bardzo dobra znajomość j. polskiego (zasad gramatyki, ortografii, interpunkcji) oraz j. angielskiego,
• umiejętność logicznego myślenia, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, terminowość,
• doświadczenie w tłumaczeniu ww. typów dokumentów,
• mile widziana znajomość dziedzin: ochrona środowiska i zrównoważony rozwój, leśnictwo, gospodarka wodna, geologia, gospodarka odpadami, finanse, polityka międzynarodowa, polityka Unii Europejskiej oraz przepisy i normy prawa krajowego i międzynarodowego.

Gwarantujemy:
• pracę w renomowanym biurze tłumaczeń w przyjaznym środowisku,
• zatrudnienie w wymiarze ½ etatu lub całego etatu.

Zainteresowana/y? Wspaniale! Teraz prosimy o dostarczenie aplikacji (cv + list motywacyjny) z podaniem w tytule wiadomości nr referencyjnego „TJA 2017/11” na adres: [HIDDEN]

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami,
którzy będą proszeni o wykonanie tłumaczenia próbnego weryfikującego kompetencje językowe.

You are here